معرفی برنامه

معرفی برنامه 
 
چارچوب دستورالعمل »تهیه، تصویب، اجرا و پایش برنامه عملیات نوسازی و عمران و اصلاحات شهر) برنامه راهبردی ـ عملیاتی شهر و شهرداری« (  ابلاغی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور) دستورالعمل شماره34492 مورخ 9/8/94)، شهرداری شیراز با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، فرآیند تهیه و تدوین "برنامه راهبردی شهر و شهرداری مبتنی بر چشم انداز بیست ساله توسعه شهر شیراز" را آغاز نموده است. سند مذکور پاسخی به نیاز مدیریت شهری در مورد تدوین برنامه‌ای فراگیر است به گونه ای که بتواند در چارچوبی علمی، به آینده توسعه شهر به شکلی هدفمند و با اتکاء به مشارکت تمامی کنشگران توسعه شهری بپردازد.

در این مسیر یکی از مهمترین گام‌ها اخذ نظرات و طلب مشارکت فعال نخبگان و صاحب‌نظران شهر و شهروندان و شنیدن همه صداها و تحلیل همه افکار است تا بتوان ضمن مدیریت تعارض‌های احتمالی، به برهم‌نهشتی معقول، خردمندانه، مبتنی بر نیازهای اولویت‌دار و منطبق بر دارایی‌ها و توانایی‌ها دست یافت.

پیشاپیش از صاحب نظران، نخبگان، مدیران و... که با دانش و تجربیات ارزشمندتان موجبات هم افزایی و پیشبرد هرچه بهتر این پروژه را فراهم می سازید صمیمانه سپاسگذاریم و توفیقات روز افزون برای شما عزیزان از خداوند متعال خواستاریم.

منبع : برنامه راهبردی شهر و شهرداری شیراز با افق 20 ساله
۹۸۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است

بازدیدکنندگان

بازدید امروز ۱۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۲۷۹ نفر
ارتباط با ما
071-32253479
planning@shiraz.ir
شیراز - خیابان ساحلی حدفاصل کوچه 20-22 پلاک 91
نظرسنجی
میزان رضایت شما از طراحی سایت را بیان کنید؟؟؟
                                                                            

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۷/۰۵